مجتمع آبدرمانی قاینار ساوالان مشگین شهر

آنجه که در بدو ورود به این مجتمع آبدرمانی به چشم می خورد نمایی بسیار زیبا با طرح های از آثار باستانی و تاریخی شهرستان مشگین شهر مانند شهری یئری و… این مجتمع علاوه بر ظاهر بسیار زیبا داخلی بسیار زیباتر با همان نقوش ساخته شده است و داشتن پرسنل متعدد که شبانه روز در حال رسیدگی به امور این مجتمع هستند. این مجتمع را دارای رتبه ای بسیار بالاتر از سایت مجتمع ها قرار داده است. این مجتمع در قسمت جنوب شرقی مشگین شهر واقع شده است.  و نام قدیم آن هاوار سویی می باشد

2450382 569 - مجتمع آبدرمانی قاینار ساوالان مشگین شهر

افتتاح

به گزارش سرویس خبری ساوالان سی تی به نقل از خبرگزاری صداسیما ، برای ساخت این مجتمع بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده و شامل استخرهای مجزای مردانه ، زنانه ، استخرهای اختصاصی ، سونا ، جکوزی ، کافی شاپ ، رستوران و سایر امکانات رفاهی و خدماتی می باشد.

محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور در مراسم افتتاح این مجموعه با اشاره به اینکه از زمان اعمال تحریمها تعداد سفرهای داخلی افزایش یافته است افزود: در سه ماهه نخست سال جاری میزان مسافرتهای داخلی در مقایسه با مدت مشابه ، بیش از ۳۰ درصد افزایش داشته است .

وی گفت : در همین مدت هر چند تعداد گردشگران وارده از برخی کشورهای خارجی کاهش یافته اما تعداد گردشگران ورودی از کشورهای همسایه از جمله آذربایجان و عراق رشد قابل توجهی را نشان می دهد .

محب خدایی با بیان اینکه استان اردبیل به لحاظ دارا بودن جاذبه های متعدد گردشگری در حوزه های طبیعی و تاریخی یکی از استانهای سرآمد کشور است اضافه کرد : با برنامه های جدید تدوین شده بزودی صنعت گردشگری در استان اردبیل شاهد رشد مضاعفی خواهد بود.

آدرس:

اردبیل-مشگین شهر-نرسیده به آبگرم قینرجه- روستای ناصرآباد(دیزو)

تلفن تماس:

۰۹۱۴۳۵۷۵۵۶۴

ایمیل:

v.soleimany16@gmail.com

منابع:

-خبرگزاری صداسیمای اردبیل

تصاویر:

-پژمان نجف اوغلی

گالری تصاویر: